Doświadczeni
specjaliści
terapii uzależnień

Małgorzata Duda

Terapeuta, Trener Rozwoju Osobistego

Małgorzata Duda -Terapeutka w zakresie rozwoju osobowości, oraz terapii zajęciowej. Jestem absolwentką Akademii Psychologii Terapeutycznej, Szkoły Trenerów i Menadżerów w Łodzi, Podyplomowych studiów Pedagogicznych w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Podnoszę kwalifikacje, poprzez udział w dodatkowych szkoleniach z zakresu psychoterapii, pracy z podświadomością. Aktywnie wspieram dążenia innych w rozwoju i realizacji celów w życiu prywatnym i zawodowym.

Józef Grzelak

Specjalista psychoterapii uzależnień

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki specjalnej. Ukończyłem Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień pod kierownictwem profesora Jerzego Mellibrudy. Od 23 lat żyję w trzeźwości i pracuję w oparciu o program 12 kroków. Pracowałem na Oddziale Leczenia Uzależnień w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu prowadząc terapię grupową i indywidualną. W Ośrodku Pomocy Dzieciom "Szansa" w Zgierzu stworzyłem grupę dla uzależnionych od alkoholu, któa funkcjonuje nieprzerwanie od 17 lat. Zajmuję się pomaganiem ludziom z problemami.

Paweł Częstochowski

Specjalista terapii uzależnień, pedagog, terapeuta

Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutą uzależnień, z doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy z grupami i pacjentami indywidualnymi w różnych placówkach ambulatoryjnych i zamkniętych. Jestem przekonany, że trzeźwienie jest wielką przygodą i podróżą w głąb samego siebie w kierunku akceptacji i poznania swoich wewnętrznych zasobów oraz ograniczeń.

Bogdan Brzeszcz

Specjalista terapii uzależnień, pedagog, terapeuta

Jestem absolwentem Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie, specjalistą terapii uzależnień w ostatnim etapie certyfikacji. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki. Dzięki własnej terapii zyskałem m.in. potwierdzenie sentencji Osho "rozwiązanie jakiegokolwiek problemu wiedzie przez ten problem". W praktyce zawodowej mam przywilej pracować z pacjentami w kontakcie indywidualnym, grupowym oraz członkami ich rodzin. Bardzo sobie cenię sesje rodzinne. Współpracuję z osobami uzależnionymi zarówno od środków psychoaktywnych, jak również uzależnionych behawioralnie. Poza pracą cenię sobie turystykę i rekreację m.in. pływanie, rower i tenis do niedawna głównie ziemny, ostatnio dzięki "Insieme" co raz częściej stołowy. Wśród zainteresowań przez całe życie towarzyszyła mi muzyka jazz, folk, blues. Niemniej wyjątkowe miejsce ma dla mnie muzyka współczesna, szczególnie nurt "minimalistów", gdzie podobnie jak w terapii niezwykłe znaczenie ma dla mnie cisza.

Robert Sławiński

Instruktor terapii uzależnień, terapeuta

Ukończyłem Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Od 2008 roku pracuję z osobami uzależnionymi, zdobywając doświadczenie zarówno w ośrodkach stacjonarnych, jak i ambulatoryjnych. Prowodzę terapię indywidualną oraz grupową osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Pomagam członkom rodzin oraz osobom, które doświadczają przemocy. W pracy terapeuty pasjonuje mnie człowiek oraz jego motywacja do zmiany. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji. Lubię dobre kino i teatr, w wolnych chwilach czytam, jeżdżę rowerem, słucham muzyki.

Sylwia Olewińska

Specjalista psychoterapii uzależnień, socjolog, terapeuta

Wykształcenie zdobywałam w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego, gdzie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Terapii Uzależnień i Współuzależnionych. Uczestniczyłam w wielu specjalistycznych szkoleniach. Prowadzę terapię indywidualną i grupową. Jestem zaangażowana w ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia. Moje podejście terapeutyczne skupia się na konsekwentnym dążeniu do celów terapeutycznych. Moja praca nie jest tylko obowiązkiem zawodowym, stała się moją pasją. Bardzo ważne dla mnie jest budowanie relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu, szczerości i swobodnej komunikacji.

Leszek Kapler

Superwizor, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień, trener, superwizor treningów i warsztatów psychologicznych

Od ponad 30 lat zajmuję się pomocą psychologiczną – psychoterapią osób dorosłych i rodzin oraz treningami i warsztatami psychologicznymi, a także szkoleniem i superwizowaniem psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Prowadzę ośrodki pomocy w rozwoju – Centrum Integracji Psychicznej w Warszawie oraz „Ostoja Dobrego Życia” na Mazurach k.Lidzbarka Welskiego . W pomaganiu czerpię z holistycznego i integracyjnego podejścia w rozumieniu problemów pacjentów i wyborze metod pomocy, opartych na naukowych dowodach. Korzystam z różnych podejść psychoterapeutycznych – szczególnie z psychologii procesu, a także z psychoneurologii i epigenetytki. Istotne jest dla mnie pomaganie oparte na współczuciu, uważności i konstruktywnej zmianie.

dr Konrad Jurczakowski

Lekarz Psychiatra

Ukończyłem studia na II Wydziale Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i jestem psychiatrą, który doświadczenie zdobywał w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach. Ukończyłem również studia podyplomowe z Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej na Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Warszawie. Preferuję holistyczne podejście do pracy z pacjentem, dlatego prowadzę stałą współpracę z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, aby zaoferować jak najskuteczniejszą formę leczenia. Swoją wiedzę wzbogacam udziałami w warsztatach i konferencjach psychiatrycznych.

Jesteśmy z Tobą
na każdym etapie!

Call Now Button