Doświadczeni
specjaliści
terapii uzależnień

Małgorzata Duda

Terapeuta, Trener Rozwoju Osobistego

Małgorzata Duda -Terapeutka w zakresie rozwoju osobowości, oraz terapii zajęciowej. Jestem absolwentką Akademii Psychologii Terapeutycznej, Szkoły Trenerów i Menadżerów w Łodzi, Podyplomowych studiów Pedagogicznych w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Podnoszę kwalifikacje, poprzez udział w dodatkowych szkoleniach z zakresu psychoterapii, pracy z podświadomością. Aktywnie wspieram dążenia innych w rozwoju i realizacji celów w życiu prywatnym i zawodowym.

Józef Grzelak

Specjalista psychoterapii uzależnień

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki specjalnej. Ukończyłem Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Psychologii Zdrowia, Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień pod kierownictwem profesora Jerzego Mellibrudy. Od 23 lat żyję w trzeźwości i pracuję w oparciu o program 12 kroków. Pracowałem na Oddziale Leczenia Uzależnień w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu prowadząc terapię grupową i indywidualną. W Ośrodku Pomocy Dzieciom "Szansa" w Zgierzu stworzyłem grupę dla uzależnionych od alkoholu, któa funkcjonuje nieprzerwanie od 17 lat. Zajmuję się pomaganiem ludziom z problemami.

Jarosław Kwitkowski

Specjalista pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej, terapeuta uzależnień w trakcie certyfikacji

Posiadam długie, przekraczające dziesięć lat doświadczenie w leczeniu uzależnień i rozwiązywaniu problemów pacjentów. Pracowałem z dorosłymi i młodzieżą zarówno w państwowych jak i prywatnych jednostkach zajmujących się problematyką rodzinną, dysfunkcjami i uzależnieniami. Jestem absolwentem PRO, SPPiIK, STUiW ukończonych w Instytucie Psychologii Zdrowia. Posiadam własne bogate doświadczenia związane z osobistym wyjściem z czynnego uzależnienia, jak i stworzeniem interesującego świata.

Piotr Częstochowski

Specjalista terapii uzależnień, pedagog, terapeuta

Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutą uzależnień, z doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy z grupami i pacjentami indywidualnymi w różnych placówkach ambulatoryjnych i zamkniętych. Preferuję program 12 kroków Anonimowych Narkomanów. Czysty i trzeźwy od niemal 10 lat. Jestem przekonany, że trzeźwienie jest wielką przygodą i podróżą w głąb samego siebie w kierunku akceptacji i poznania swoich wewnętrznych zasobów oraz ograniczeń.

Robert Sławiński

Instruktor terapii uzależnień, terapeuta

Ukończyłem Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Od 2008 roku pracuję z osobami uzależnionymi, zdobywając doświadczenie zarówno w ośrodkach stacjonarnych, jak i ambulatoryjnych. Prowodzę terapię indywidualną oraz grupową osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Pomagam członkom rodzin oraz osobom, które doświadczają przemocy. W pracy terapeuty pasjonuje mnie człowiek oraz jego motywacja do zmiany. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji. Lubię dobre kino i teatr, w wolnych chwilach czytam, jeżdżę rowerem, słucham muzyki.

dr Konrad Jurczakowski

Lekarz Psychiatra

Ukończyłem studia na II Wydziale Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i jestem psychiatrą w trkacje specjalizacji w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Ukończyłem również studia podyplomowe z Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej na Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Warszawie. Preferuję holistyczne podejście do pracy z pacjentem, dlatego prowadzę stałą współpracę z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, aby zaoferować jak najskuteczniejszą formę leczenia. Swoją wiedzę wzbogacam udziałami w warsztatach i konferencjach psychiatrycznych.

Jesteśmy z Tobą
na każdym etapie!

Call Now Button