Prywatny Ośrodek
Leczenia Uzależnień
Cennik

Prywatne Ośrodki Odwykowe Ceny

Ceny terapii uzależnień w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień Insieme ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb każdego pacjenta. W związku z tym na stronie nie zamieszczamy jednolitego cennika. Każdy pacjent w naszym ośrodku traktowany jest indywidualnie, a każde leczenie może charakteryzować się różną intensywnością i może trwać mniej lub więcej dni. Mając na uwadze różne potrzeby naszych pacjentów koszt leczenia kalkulujemy indywidualnie.

Osoby zainteresowane leczeniem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu i innych uzależnień behawioralnych zapraszamy do kontaktu podczas którego przybliżymy Państwu proces leczenia i przygotujemy wycenę konkretnej terapii. Zaznaczamy, że zapytanie do niczego Państwa nie zobowiązuje. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poniższego formularza.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Insieme w celu obsługi niniejszego zapytania oraz zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

    Prywatny ośrodek odwykowy cennik - odwyk narkotykowy cena, odwyk alkoholowy cena, leczenie uzależnień cennik - zapytaj o cenę na leczenie alkoholizmu, leczenie narkomanii w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień. Ośrodek leczenia uzależnień cennik Warszawa, mazowieckie.

    Odwyk narkotykowy
    odwyk alkoholowy ceny

    Call Now Button