Ośrodek
uzależnień
Insieme opinie

Zobacz zweryfikowane opinie o ośrodku

Poniższe opinie pochodzą ze strony Ranking Ośrodków Terapii i są to zweryfikowane opinie naszych Pacjentów. Więcej zweryfikowanych opinii pacjentów można znaleź na stronie z rankingiem ośrodków.

Wspaniali ludzie i miejsce, pobyt tutaj sprawia, że właściwie każdy chce zawalczyć o siebie i znajduje do tego siłę. Polecam każdemu stojącemu przed wyborem walki o własne zdrowie i dalsze normalne życie.

Daniel

Polecam miejsce i ludzi, spędziłem tu wspaniały czas choć nikt nie przyjeżdża do ośrodka dla przyjemności. Ja z przyjemnością zostałbym tam dłużej niż 8 tygodni. Myślę, że najbardziej pomogły mi częste i intensywne sesje indywidualne za które Ci Kochany Józku dziękuję z całego serca! Tu zdałem sobie sprawę, że najpierw trzeba zawalczyć o swoje życie, a dopiero później układać inne sprawy. Silny i trzeźwy wchodzę w nowe życie. Jak mawia Józio, do zobaczenia na szlaku Rodzino Insieme!

Bogdan

Jestem trzeźwy już ponad pół roku, dziękuję wam za szansę na nowe życie. Takiej profesjonalnej kadry i ludzi z powołaniem do niesienia pomocy nie spotkałem w zdanym innym ośrodku, podejście do pacjenta to wzór, inni mogliby się tego uczyć. Utrzymuję kontakt z ośrodkiem i żyję w społeczności Insieme, która już po pobycie wspiera się nawzajem często też odwiedzajac ośrodek. Polecam to miejsce każdemu uzależnionemu.

Kamil

Insieme to drugi a może pierwszy dom dla wielu jak i dla mnie, miejsce wyjątkowe, czuję się tu aurę zrozumienia i dobrej woli, gdzie podejście do ciebie jest szczere, indywidualne, czujesz, że to ty jesteś najważniejszy. Polecam jako pacjent oraz czynny lekarz.

Hubert

Atmosfera i terapeuci nie do opisania, świetne miejsce, również dla wymagających pod kątem samych warunków. Będę do Was przyjeżdżał choćby żeby naładować baterie. Warto było czekać. Zawsze przed przyjazdem do ośrodka odbieraliście i teraz odbieracie telefon ode mnie, dla mnie to ważne. Mija miesiąc za miesiącem, moje życie to nowy rozdział, wszystko się zmienia na plus, jestem dobrej myśli. Dziękuję!

Milan

Warto naprawdę warto! To moja pierwsza terapia w życiu i nie żałuje ani jednego dnia spędzonego w ośrodku. Fachowa opieka, przyjemna atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. W ośrodku poznałam wyjątkowych ludzi. Dziękuje właścicielowi Piotrowi, terapeutom Małgosi, Tomkowi i Józkowi że zawsze można na Was polegać. Bardzo mi pomogliście za co dziękuje z całego serca. Cieszę się że trafiłam właśnie do Was , ściskam mocno i pozdrawiam!

Izabela

Przyjechałam z daleka ale było warto, już za Wami wszystkimi tęsknię! Ośrodek wybrałam głównie ze względu na terapeutów, nikt nie zrozumie lepiej osoby uzależnionej niż ktoś kto przeżył swoje w życiu. Dla mnie to najlepiej spędzony czas w ostatnich kilku latach życia. Czas, który bezwzględnie poświęciłam pracy nad sobą. Bardzo dużo się nauczyłam, nabrałam ogromnej siły i po raz pierwszy od dawna wrócił mi uśmiech i dobry humor. Wreszcie chcę mi się żyć dla siebie i nie sięgam po to co mnie zabijało, skupiam się na sporcie i celach zawodowych. Dzięki wam dziewczyny nauczyłam się też jak dbać o siebie i zdrowo się odżywiać. Dziękuję Wam za tyle serca ile wkładacie w to abyśmy czuli się dobrze od pierwszych godzin pobytu w ośrodku. To ile ciepła i wsparcia otrzymałam od poznanych tutaj ludzi i terapeutów mówi wszystko o ludziach jakich spotkałam. Tomek, wszystko jest tak jak mówiłeś, dziękuję Ci za anielską cierpliwość do mnie, teraz dużo zrozumiałam i każdego dnia lepiej docierają do mnie nowe rzeczy z terapii, czas na nowe trzeźwe życie.

Marta

Wspaniałe miejsce. Wyciszenie, skupienie, możliwość złapania ważnego kontaktu ze sobą. Dla mnie było to bezcenne doświadczenie. Zamienic alkohol na emocje i rodzinę. Dziękuję i gorąco polecam potrzebującym wsparcia

Maciej

Ten ośrodek daje moc i zmienia człowieka na dobre. Idealne miejsce na zmianę klimatu, świetni ludzie i opieka. Polecam

Dominik

To był dobry wybór, dla mnie duże znaczenie ma to, że niektórzy terapeuci w ośrodku też mają swoje doświadczenia z nałogami, nikt lepiej Cię nie zrozumie. Nie byłam wcześniej w ośrodku i nie miałam wyobrażeń ale myślę, że tak właśnie powinien wyglądać ośrodek terapii. Atmosfera sprawia, że dobrze czuje się tu każdy niezależnie od wieku i problemu. Choć nikt nie trafia tu z przypadku to widziałam jak sceptyczni pacjenci się naprawdę zmieniają, ja też jestem taką osobą. Od teraz chce podążać zupełnie inną drogą i wszystkim tego życzę.

Sara

Cudowna atmosfera.Czułam się tam lepiej niż w domu.Dzięki Wam poznałam siebie. Nauczyłam się słuchać i mówić. Dostałam narzędzia by radzić sobie w trzeźwym życiu. Nadal wracam bo to mój 2 dom. Dziękuję!

Gabriela

Super miejsce! Rodzinna atmosfera, kameralny ośrodek, pyszne jedzenie. To naprawdę zmienia życie.

Ania

Jeżeli gdzieś chcą ci szczerze pomóc i podejście jest naprawdę indywidualne to właśnie w Insieme, zyskałem spędzając tu każdy djeden dzień, nabrałem siły i odzyskałem poczucie własnej wartości oraz mam teraz nowe cele, jedyne czego mogę żałować, że nie trafiłem tu wcześniej. Widocznie tak miało byc, pozdrawiam terapeutów i pacjentów, do zobaczenia na naszych środowych spotkaniach.

Karol

Wybrałam świadomie miejsce i nie zawiodłam się. To był mój pomysł na leczenie jako ostatnia deska ratunku, właśnie w Polsce. Zrobić coś dla siebie, w końcu coś zmienić. Mimo iż na co dzień mieszkam w Anglii to zdecydowałam się na terapię w Polsce i właśnie tutaj. Nie wspominam o cenach za pobyt w ośrodku w UK. O ośrodku i jego kadrze słyszałam od znajomego lekarza i faktycznie podejście do terapii w Insieme trafia do mnie w punkt. W ośrodku spędziłam 8 tygodni i wiem, że każdy dzień spędzony w Insieme zaprocentuje. Dzięki terapii dużo dowiedziałam się o sobie, odnalazłam źródła problemów. Na miejscu nie brakowało mi niczego, rewelacyjnie ludzie, polecam każdemu z problemem uzależnieniowym.

Monika

Niesamowite miejsce ale to dzięki wyjątkowym ludziom, którzy je tworzą, rodzinna atmosfera i wyrozumiałość ze strony terapeutów, tu czujesz się naprawdę, ze wszyscy są dla ciebie i szczerze chcą Ci pomoc a znają się na tym i zawsze znajdują dla każdego czas. Mi terapia pomogła bardzo, zmieniła wszystko, pomogła tez poznać wiele ciekawych osób dzięki którym się wspieramy nawzajem. Tu zawsze po terapii jesteś miłe widziany i rozumieją to wszyscy, to po prostu urok tego miejsca, każdemu to pomaga wiedząc, ze jest takie miejsce i tacy ludzie na których zawsze może liczyć.

Leonard

Pobyt wspominam bardzo pozytywnie, głównie dzięki świetnym ludziom i wyjątkowej domowej atmosferze. Polecam.

Dominik

Insieme to miejsce gdzie pomoc może otrzymać każdy kto chce skończyc z wyniszczającym nałogiem i zawalczyć o siebie, odzyskać chęć do normalnego funkcjonowania. Na początku byłem źle nastawiony do pobytu w ośrodku ale to jak zostałem przyjęty, jakich spotkałem tu ludzi spowodowało, że praktycznie od początku skupiłem się na swojej terapii, otworzyłem się i po terapii wyszedłem innym człowiekiem. Zostałem przygotowany do trzeźwego życia. To miesjce ma z pewnością coś w sobie, choć klimat jest tak naprawdę tworzony przez ludzi to faktycznie jest to najlepsza inwestycja w siebie jaka zrobiłem w ostatnich latach i jak pozostali nie wyobrażam sobie żeby stracic kontakt z ośrodkiem. Wiem, że jesteście. Dziękuję za wyjątkową cierpliwość i zrozumienia dla mnie, jesteście wielcy!

Maciek

Polecam niezdecydowanym na leczenie, czym jest kilka tygodni tylko dla siebie w ośrodku w kontekście rujnowania sobie życia od lat. Takiego miejsca szukałem, domowo i rodzinnie, żadnej szpitalnej atmosfery, dziwnych reguł czy wywyższania się nad pacjentami z czym miałem niestety styczność w innym ośrodku. Terapeuci do rany przyłóż, warunki super, jedzenie na wysokim poziomie. Bardzo dobrze spędzony czas, naprawdę dobra terapia z ludzkim podejściem do pacjenta i jego problemu. Wiem, że to choroba ale żyję w trzeźwości i uczę się od nowa pokochać życie, z każdym dniem jest lepiej.

Robert

Osrodek Insieme poleciła mi koleżanka z pracy. Pomogli jej mężowi. Dziękuję Insieme za pomoc i Waszą opiekę i troskę już po wyjściu z ośrodka, za to, że zawsze mogę na Was liczyć. To moja pierwsza trzeźwa majówka odkąd pamietam, nie liczą się już dla mnie alkohol i inne używki przez które marnowałam życie swoje i rodziny. Patrząc na moje wcześniejsze życie to prawdziwy cud i w takie zacząłam wierzyć. To była moja pierwsza terapia wiec nie mam porównania do innych ale najważniejsze, że skuteczna. Ludzie tam pracujący to osoby z powołaniem i nieskończonymi pokładami empatii. Warunki pobytu znakomite, domowo i rodzinnie. Polecam każdemu kto chce zawalczyć o swoje życie, tutaj się to po prostu udaje.

Iza

Polecam jako ośrodek i jako miejsce do wyciszenia i zmiany swojego życia. Nie chciałem iść do żadnego ośrodka bo kojarzyło mi się to ze szpitalem i rygorem. W Magdalence poczułem się jak wśród swoich od pierwszych chwil, atmosfera panująca tutaj powoduje, że każdy może liczyć na ciepłe przyjęcie. Na początku byłem oporny ale dzięki terapii grupowej gdzie spotkałem ludzi z problemami jak i też po wielu rozmowach z terapeutą mnie prowadzącym zrozumiałem, że muszę spróbować sobie pomoc za wszelką cenę. Tu chodzi o moje życie. Wyszło tak, że przebywałem tutaj dłużej niż początkowo zaplanowałem a i tak jak wszyscy nie miałem ochoty wyjeżdżać. I ja i wy zrobiliście dużą pracę, najważniejsze, że pozostaję trzeźwy już 5 miesiąc i to się nie zmieni. Tego też życzę każdemu!

Szymon

Mój pobyt w Insieme to najlepszy czas w moim życiu od wielu lat. Dzięki świetnemu zespołowi terapeutów(każdy jest wyjątkowym oryginałem)i mojej pięknej grupie dostałem wiarę,nadzieję i siłę do nowego trzeźwego życia. To wyjątkowe miejsce.Przyjazne każdemu kto chce iść nową trzeźwą drogą. Super atmosfera,komfortowe warunki i cudowni ludzie. Z całego serca dziękuję Wam za wszystko co dla mnie zrobiliście.

Artur

Jesteśmy z Tobą
na każdym etapie!

Call Now Button