Ośrodek Uzależnień Insieme

 

Profesjonalna i fachowa pomoc
w leczeniu uzależnień


Ośrodek terapii uzależnień - Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Insieme położony jest w Magdalence pod Warszawą. Tutaj, w cichej i spokojej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w atmosferze szacunku, akceptacji i zrozumienia, niesiemy kompleksową pomoc osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. Pomagamy uporać się z uzależnienieniem od hazardu, komputera, internetu i innnych czynności prowadzących do uzależnień.


Ośrodek Uzależnień Warszawa - Magdalenka

Ośrodek Insieme prowadzony jest przez Umilta Prosta S.A. wpisaną do rejstru placówek medycznych pod numerem 000000248467. Jesteśmy profesjonalnym, zarejestrowanym w rejestrze placówek medycznych Ośrodkiem Leczenia Uzależnień.

Prywatny ośrodek odwykowy - Ośrodek Terapii Uzależnień Insieme położony jest w podwarszawskiej Magdalence, blisko Warszawy, ale z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Teren obiektu jest ogrodzony, bezpieczny i zapewnia pełną anonimowość. Ośrodek otoczony jest zielenią, która wpływa kojąco i zachęca do różnych form aktywności. Prywatne ośrodki uzależnień - zapraszamy - profesjonalny i dobry ośrodek leczenia uzależnień Warszawa (okolice).

W naszym ośrodku zapewniamy komfortowe warunki, w przestronnych i wygodnych pokojach. Na terenie obiektu jest również sala kominkowa, sauna, stół do ping-ponga oraz siłownia.

Nasza placówka stanowi doskonałe miejsce by zatrzymać się na chwilę i spotakać samemu ze sobą. Przy wsparciu doświadczonych specjalistów terapii uzależnień, pod okiem psychologów i psychiatrów pomagamy wyjść z kryzysów osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, substancji psychoaktywnych, hazardu, komputera. Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i innych uzależnień zaprasza - prywatny ośrodek uzależnień mazowieckie, Magdalenka (blisko Warszawy)


Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń teraz!

Nie masz transportu? Zorganizujemy go dla Ciebie!

Call Now Button